GÜNCEL KATALOG

Endüstri Demir Çelik Katalog

En güncel kataloğumuzu indirmek için tıklayınız...

TEDARİK BÜLTENİ

Ürün ve fiyat güncellemelerini daha hızlı takip etmek ve yeniliklerden haberdar olmak için, sizde bültenlerimize üye olun.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

HAKKIMIZDA

Merkezi İstanbul / HADIMKÖY'de olan, Endüstri Demir Çelik San.Tic. A .Ş. , 2012 yılında kurulmuştur. Tesisimizde Türkiye'de üretimi olmayan kalın sanayi profillerini temin etmekte (NPI, NPU, HEB, HEA, HEM, IPE) ve satmaktadır. Levha ve rulo saclar, köşebentler, demir ve borular yine firmamızın ürünleri arasında yer almaktadır. 2012 Yılında kurulmuş olup hizmet anlayışı ve tecrübeli ekibiyle kısa süre içinde Türkiye'de önemli pazar payına sahip olmuştur. Yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ve tecrübe ışığında elde ettiği güvenilirliği her türlü koşullarda muhafaza eden Endüstri Demir Çelik, bundan sonra da aynı titizlikle daha da ilerleme gayreti içinde olacaktır Mevcut ticaret tecrübesine yeni değerler katarak taahhütlerini en kısa zamanda ve eksiksiz yerine getirme düşüncesinde olan Endüstri Demir Çelik her zaman elde etmiş olduğu güvene layık olmaya çalışacaktır. Endüstri Demir Çelik çalışanlarıyla birlikte, müşterilerinin memnuniyetini sağlayarak, evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunmayı amaçlamaktadır. Müşterilerimiz beklentilerine, kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir.

Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir. En önemli sermayemiz, insan kaynağımızdır. Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesiyle başlar. En iyi personeli ve yetişkin insan gücünü firmamıza çekmek ve istihdam etmek, insanımızın yeteneklerinden, gücünden ve üretkenliğinden azami fayda sağlamak; verimliliklerini artırmak, gelişmelerine imkan tanımak ve işbirliği ve dayanışmanın yeşerdiği bir çalışma ortamı oluşturmak, seçtiğimiz yoldur. Üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerine uymak düsturumuzdur.

TOP